• Sosyal Medya'da
  Doğru Strateji
  İyi Fikir!

  Biz bir dijital ajansız,
  tasarımı ve stratejiyi seviyoruz.
 • 360° Dijital
  Pazarlama İletişimi
  Stratejileri.

  Üzerine düşünülmüş, yaratıcı içerik ve projelerle
  markanızı 360° ele alarak işler üretiyoruz.
 • Sosyal Medya'da
  Doğru Strateji
  İyi Fikir!

  Biz bir dijital ajansız,
  tasarımı ve stratejiyi seviyoruz.
 • 360° Dijital
  Pazarlama İletişimi
  Stratejileri.

  Üzerine düşünülmüş, yaratıcı içerik ve projelerle
  markanızı 360° ele alarak işler üretiyoruz.

İŞLER

Kullanıcı deneyimi ile tasarlanmış projelerimiz.

HOOPS
Dijital dünyanın, dijital ve sosyal medya ajansı.

Hoops, markalar için en doğru mecraları belirleyerek en doğru pazarlama kurgularıyla hedef kitlelere ulaşılmasını sağlayan bir 360 derece pazarlama iletişimi ajansıdır.

Pazarlama dünyasında markanızın sesini daha fazla duyurmak,markanıza ait etkileyici içerikler geliştirmek için önerilerimizi sizinle paylaşmamızı isterseniz birlikte bir kahve içelim.

HADİ TANIŞALIM!

DOĞRU STRATEJİDEN İYİ FİKİR DOĞAR.

Markanız hedef kitlesiyle doğrudan ve etkin konuşsun!
Services

SOSYAL MEDYA.

Monologdan uzak etkileşimli bir sosyal medya ajansı ile yönetimini hedeflediğiniz kitleye ulaşıyoruz. Mecranın dinamiklerine uygun çalışmalarla kitle iletişiminizi sağlıyor, iletişim sürecinin yönetimini ve düzenli aralıklarla raporlamasını üstleniyoruz.

Services

KREATİF.

Üzerine düşünülmüş, yaratıcı içerik ve projelerle markanızı 360 derece ele alarak her mecrada ön plana çıkaracak işler üretiyoruz. Markanızın ihtiyacına uygun konseptlerle kullanıcı deneyimini birleştirerek markanıza özel projeler ortaya çıkarıyoruz.

Services

UI/UX TASARIM.

Güncel tasarım trendlerini marka kimliğinizle birleştiriyor, kullanıcının ilgisini çeken, kullanıcı dostu internet siteleri çözümleri sunuyoruz. Sektörel tecrübemiz ile teknolojik gelişmeler ışığında adımlar atarak marka hedeflerinizin gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Services

STRATEJİK PAZARLAMA.

Tüm iletişim çalışmalarınızın güçlü bir iş birliği yapması için önce strateji geliştiriyoruz. Pazarlama ve iletişimin temelinin sağlam bir stratejiye sahip olması gerektiğine inanıyor, çalışmalarımızı geliştirdiğimiz stratejiler doğrultusunda ortaya çıkarıyoruz.

Services

VIDEO / POST PRODÜKSİYON.

Dijital dünyanın en modern çizgileri ve uygun maliyetle, yüksek etkileşimi hedeflediğimiz video içerikler, kurumsal tanıtım videoları, sosyal medya animasyonları ve infografikler hazırlıyor, ulaşmak istediğiniz kitlenin tüm mecralarda dikkatini çekiyoruz.

Services

REKLAM YÖNETİMİ.

Markanız için internetten hedeflediğiniz geri dönüşleri elde etmeniz, ürün ve hizmetlerinizle ilgili istediğiniz aksiyonları almanız için dijital reklam yönetimi gerçekleştiriyoruz. Mecrayı seçiyor, iletişimimizin takibini ve raporlamasını yapıyoruz.

BAŞARI KAZANILIR!

HADİ TANIŞALIM!

Güzel ve eşsiz dijital deneyimler üretiyoruz. 10 yıllık tecrübe, bilgi birikimimiz ve uzmanlığımızla projeler ve uygulamalar tasarlıyor markalar oluşturuyoruz ve başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz!

İSTANBUL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kültür Mah. Suna Sk. No: 25 Etiler, İstanbul
E-Mail: [email protected]
Telefon: +90 (212) 951 0 321

SOSYAL MEDYA

MARKANIZ İÇİN YARATICI ÇÖZÜMLER Mİ ARIYORSUNUZ?